Bramy Roletowe

W BRAMACH ROLETOWYCH KOMFORT STAJE SIĘ STANDARDEM

Wszystkie bramy roletowe są standardowo wyposażone w napęd. Oznacza to, że w krótkim czasie można uruchomić swoją bramę. Kurtyna bramy nawijana jest na wał nawojowy ukryty w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce pod sufitem. Kurtyna wykonana jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową i porusza się po aluminiowych prowadnicach pionowych. Prowadnice te montowane są wzdłuż bocznych krawędzi otworu i wyposażone są w uszczelki szczotkowe chroniące przed zanieczyszczeniami. Siłownik rurowy montowany jest w wale nawojowym i może być sterowany ręcznie lub automatycznie za pomocą systemu automatyki.

68
69

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem można dowolnie zaaranżować – zainstalować oświetlenie, powiesić narty i bagażniki samochodowe. Oświetlenie wnętrza i oszczędność energii w ciemnym pomieszczeniu (np. w garażu bez okien) można uzyskać, montując w drzwiach profile z przeszkleniem. Dobrą izolację gwarantuje dolna uszczelka komorowa, uszczelki szczotkowe w prowadnicach oraz uszczelka przykręcona do nadproża.

  1. Brama BR-77s wyposażona jest w blokadę kurtyny, która uniemożliwia jej podniesienie z zewnątrz.
  2. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają fotokomórki oraz krawędziowa listwa zabezpieczająca. W przypadku napotkania przeszkody kurtyna bramy cofa się do pozycji otwartej.
  3. Aretki zapewniają dystans między profilami przy zwiniętej kurtynie bramy, dzięki czemu praca bramy jest cicha, a żywotność paneli znacznie wydłużona.
  4. Awaryjne otwieranie bramy od wewnątrz w przypadku braku zasilania może odbywać się ręcznie za pomocą korby zarówno w bramach (A) BR-77s jak i (B) BR-77 E i BR-100 E.
  5. Awaryjne otwieranie bramy od zewnątrz za pomocą specjalnej korby stosuje się w przypadku braku dodatkowego wejścia do garażu.
  6. Występują dwa rodzaje profili – 77 i 100 mm.

BRAMA ROLETOWA JAKO JEDYNA POSIADA NAPĘD ELEKTRYCZNY W PAKIECIE

70
RAMA ROLETOWA BR-77 s Brama wyposażona w obudowę wału nowojowego, która znajduje się na obwodzie wału
70
BRAMA ROLETOWA BR-77 E Brama wyposażona w osłonę wału nowojowego
70
BRAMA ROLETOWA BR-100 E Brama wyposażona w osłonę wału nowojowego

Dostępne Wzory

70 1
+ 0
KOLORÓW Z PALETY RAL

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517