Pergole

Pergole

Jest to specjalny rodzaj zadaszenia, który może konkurować z markizami lub altanami. System ten posiada dwie przednie podpory i boczne prowadnice, które tworzą łuk.

Dzięki swojej konstrukcji i niekonwencjonalnemu wyglądowi cieszy się ogromną popularnością, a popyt na nią stale rośnie. Nasze pergole słyną z najwyższej jakości na rynku. Profile wykonane są z aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty, dzięki czemu są one znacznie bardziej odporne na różne warunki atmosferyczne niż markizy. Oferowane przez nas pergole posiadają system odprowadzania wody, co pozwala na ich użytkowanie w deszczowe dni. Nasze osłony mogą być wyposażone w sterowanie elektryczne, dzięki czemu rozkładanie zadaszenia nawet samodzielnie jest łatwe i szybkie. Sterowanie może odbywać się za pomocą smartfona, pilota lub poprzez podłączenie konstrukcji do „inteligentnego domu”.

Ponieważ moduły konstrukcyjne można łączyć, nasze konstrukcje oferują możliwość tworzenia nieograniczonego zacienionego obszaru.

2019 04 wizualizacja PERGOLA V dom jednorodzinny.jpg
2022 06 wizualizacja PERGOLA SB400R dom jednorodzinny.jpg
2021 10 PERGOLA SB500 LED firma Selt Opole.jpg

Istnieją trzy rodzaje pergoli:

• Wolnostojący, przylegający do ściany – opiera się na czterech filarach ściśle przylegających do fasady budynku.

• Obwód – z jednej strony jest przymocowany do budynku za pomocą kotew chemicznych, podczas gdy druga strona jest wsparta na dwóch podporach

• Wolnostojący – jest wsparty na czterech filarach,

Słupy pergoli mocowane są do wcześniej wykonanych stóp fundamentowych o przekroju 40×40 cm lub do istniejącej płyty tarasu. Liczba słupów nośnych zadaszenia tarasu może być większa niż cztery w przypadku dużych pergoli

ALSO CHECK

Photovoltaic pergolas

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517