Balustrady INOX z wypełnieniem poziomym - Stal Nierdzewna

Barierka pozioma

Balustrada ze stali nierdzewnej z wypełnieniem poziomym to klasyczne i najbardziej popularne rozwiązanie. Stal nierdzewna to łatwy w czyszczeniu i konserwacji materiał, odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i kwasoodpornej będą przez długie lata wyjątkowym elementem dekoracyjnym i użytkowym w każdym domu. Pozioma balustrada balkonowa dzięki ułożeniu elementów wypełniających daje wrażenie niższej niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo w zależności od wybranej grubości wypełnień można uzyskać różny efekt końcowy. Od delikatnej i lekkiej konstrukcji po cięższą i odznaczającą się balustradę.

124120435 296662798055309 7617578749030811577 n
10

Balustrady INOX z wypełnieniem poziomym

Pozioma barierka balkonowa dzięki ułożeniu elementów wypełniających daje wrażenie niższej niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo w zależności od wybranej grubości wypełnień można uzyskać różny efekt końcowy. Od delikatnej i lekkiej konstrukcji po cięższą i odznaczającą się balustradę. Balustrady z poziomymi wypełnieniami mogą być montowane na klatkach schodowych, w domach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej. Łatwość montażu przy takim rozwiązaniu technicznym sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych modeli przeznaczonych do własnego montażu. Każdy produkt wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu wszystkie elementy takie jak słupki, poręcze i wypełnienia złożone w jedną całość, będą długo wyglądały jak w dniu montażu.

17 1
294333838 315829940675152 7378174495485778252 n 1

Barierki poziome na balkon

Każda balustrada musi być bezpieczna i wygodna dla osób korzystających z takiego rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady ze stali nierdzewnej z możliwością indywidualnego ustalenia ilości wypełnień i odległości pomiędzy nimi. Produkt zaprojektowany z uwzględnieniem określonych warunków i oczekiwań klienta oraz zamontowana na balkonach lub schodach w pełni zaspokoi potrzeby wszystkich domowników. Możliwość indywidualnego dopasowania balustrady do potrzeb inwestora sprawia, że zaplanowana poręcz może być maksymalnie funkcjonalna i idealnie doprana do wnętrza lub elewacji. Barierka z poziomymi wypełnieniami mogą być montowane na klatkach schodowych, w domach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej.

Balustrada na słupkach okrągłych

Barierki ze stali nierdzewnej INOX mogą być montowanie w systemach:
• Bolec,
• Samotny,
• Otwarty.

Są to idealne propozycje dla nowoczesnych wnętrz, które wymagają stylowych rozwiązań. Te modele będą wyglądały nowocześnie, a jednocześnie minimalistycznie ozdabiając wnętrze domu, klatkę schodową, antresole czy balkon. Stalowe balustrady równie dobrze będą wyglądać na budynkach użyteczności publicznej czy biurowcach. Do każdego typu balustrady możemy dobrać drewnianą lub stalową poręcz.

124170930 468946454076113 4761583491543334830 n
18

Balustrada na słupkach kwadratowych

Barierka na słupkach kwadratowych posiada takie same systemy montażowe jak na słupach okrągłych.
Czyli:
• Bolec,
• Samotny,
• Otwarty.
Do każdego systemu możemy dodać poręcz stalową lub drewnianą. Taka balustrada prezentuje się bardzo nowocześnie i też do takich wnętrz zostaje najczęściej zamawiana. Każdą stalową część możemy wymalować proszkowe z bogatej palety kolorów RAL. W naszej ofercie znajdą państwo balustrady stalowe z poziomym wykończeniem.

Montaż Balustrady Nierdzewnej

Barierkę można zamówić w naszej firmie lub zamontować ją samodzielnie. Wszystkie niezbędne instrukcje udostępniamy naszym klientom i zawsze służymy pomocą. To zaskakujące, jak prosta w montażu może być balustrada INOX. Po dokonaniu zamówienia, nasz pracownik prześle instrukcje jak zamontować daną balustradę. Ważne jest, by na początku zaplanować rozmieszczenie słupków. Następnym krokiem jest umieszczenie danego słupa w wyznaczonym miejscu, przykręcenie go śrubami i założenie rozety maskującej. Na górną część słupka zakładamy uchwyt do poręczy, a wyznaczonych miejscach montujemy przelotki. Dostępne rury przekładamy przez przymocowane wcześniej przelotki. Poręcz umieszczamy na uchwycie, przykręcamy i dopasowujemy kąt. Ostatnim elementem zostaje założyć zaślepkę na rury oraz poręcz.

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517