Zadaszenia tarasu

Szklane zadaszenia tarasu

Marzysz o powiększeniu swojej przestrzeni? Chcesz cieszyć się świeżym powietrzem przez cały rok lub po prostu stworzyć więcej przestrzeni ? Dzięki zadaszeniu tarasu Rapdach możesz spełnić to marzenie w mgnieniu oka. Dzięki szerokiej gamie opcji, stylów i kolorów do wyboru masz gwarancję, że znajdziesz coś, co pasuje do Ciebie i Twojego domu. To oznacza czystą przyjemność!

Szklane zadaszenia to konstrukcję, które osadzone zostały na słupkach. Szklane zadaszenie gwarantuje dostęp do światła dziennego przez cały rok. Dodatkową korzyścią posiadania takiego zadaszenia jest podniesienie wartość Twojego domu! Już teraz odkryj nasze produkty-do domu i ogrodu.

2019 04 wizualizacja PERGOLA V dom jednorodzinny.jpg 1
2022 06 wizualizacja REFLEKSOL 120 ZiiiP PERGOLA SB500 dom jednorodzinny.jpg

Zadaszenie na tarasie

Taras to miejsce, w którym chętnie spędzamy wolny czas. To idealne miejsce na śniadanie, obiad, czytanie lub po prostu relaks z rodziną i przyjaciółmi. Nasze zadaszenia są idealne na każdą pogodę, dzięki czemu możesz cieszyć się tarasem nawet w deszczowe dni!

Zadaszenie tarasu od Rapdach jest szybkim, tanim i eleganckim rozwiązaniem. Nasze zadaszenia powstają z najwyższej jakości materiałów i solidnych profili aluminiowych.

Nasz Asortyment - Zadaszenie Tarasu

Nasz asortyment produktów obejmuje różnorodny wybór nowoczesnych zadaszeń tarasów, aby spełnić marzenia o ogrodzie, koncentrujemy się na osobistych życzeniach naszych klientów.
Fachowe porady naszego kompetentnego zespołu i terminowa obsługa są tak samo naturalne, jak dobrze ugruntowane planowanie i niezbędna doza kreatywności. Oprócz dużej liczby standardowych rozmiarów realizujemy również produkty na zamówienie według indywidualnych wymagań klienta, a także we własnym zakresie dostarczamy odpowiedni materiał i akcesoria do projektu.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny — wystarczy, że wyślesz nam swoje zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego lub skontaktujesz się z nami telefonicznie. Pamiętaj, aby podać nam dokładne wymiary, żądane pokrycie oraz wszelkie inne informacje, np. dotyczące konstrukcji ściany/wolnostojącej, wysokości połączenia ze ścianą oraz akcesoriów.

2021 3 Sb400 led Dom Rzedow Polna 1.jpg

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517