Daszki Szklane Na Podporach

be2f2b4ff15ee31bf76d4b6d652947d9

Daszek szklane wymogi

Wejście do budynku o wysokości większej niż dwie kondygnacje nadziemne musi być zabezpieczone zadaszeniem lub podcieniem ochronnym o szerokości co najmniej o 1 m większej niż szerokość drzwi oraz o wysięgu lub głębokości nie mniejszej niż 1 m w budynkach niskich i 1,5 m w budynkach wyższych. Wymóg ten nie dotyczy budynków na terenie zakładów karnych, aresztów śledczych i zakładów poprawczych oraz schronisk dla nieletnich.
Zadaszenie powinno mieć konstrukcję umożliwiającą przeniesienie ewentualnych obciążeń.

Bezpieczny daszek szklany na podporach:

Jaki jest najlepszy sposób na dodanie klasy swojej posesji? Szklane zadaszenie. Wiemy, jak ważne jest posiadanie funkcjonalnego i nowoczesnego rozwiązania, które pasuje do współcześnie zaprojektowanych fasad budynków. Dlatego oferujemy Ci najlepszą jakość, najszybsze terminy i konkurencyjne ceny na daszki szklane. Daszki zostały wykonane ze szkła bezpiecznego i wsparte elementami ze stali nierdzewnej. Są one uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdza się w każdym projekcie budynku. Zapraszamy do współpracy z nami!
33
20210331 155004

Daszki szklane na podporach

Zadaszenia służą do osłony wejść i wyjść z budynków, a także innych miejsc.
Oferujemy szeroki wybór okuć do montażu daszków szklanych w różnych konfiguracjach. Nasza minimalistyczna forma doskonale komponuje się z nowoczesnym budownictwem.
Wybór odpowiednich mocowań zależy od wielkości tafli szkła i Państwa zastosowania na budynku.
Nasze mocowania pozwalają na regulację nachylenia daszka zarówno od jak i w kierunku elewacji, co zwiększa jego funkcjonalność i pozwala na dopasowanie do założeń projektowych.

20210331 155113

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517