Balustrady ZE STALI nierdzewnej

Balustrady z wypełnieniem poziomym (poziome)

Balustrady z wypełnieniem pionowym (pionowe)

Balustrady z wypełnieniem szklanym (szklane)

Balustrady z wypełnieniem stalowymi linkami (linkowa)

Balustrady ze stali czarnej ocynkowanej

6 4
Balustrada Nierdzewna
Jeśli szukacie barierek trwałych przez lata-warto postawić na takie ze stali nierdzewnej. Balustrada INOX może być montowana na zewnątrz i wewnątrz budynku. Już sama nazwa wskazuje, że są one odporne na korozję, dzięki dużej zawartości chromu są bardzo wytrzymałe. Odpowiednie technologie produkcyjne sprawiają, że stal przez lata utrzymuje swój pierwotny wygląd. Stalowe balustrady możemy malować proszkowo, wybrać jej fakturę czy kształt. Takie zabezpieczenia schodów, balkonów czy antresoli w łatwy sposób zamontować samemu, bazując na instrukcji, którą państwu udostępniamy na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę zajmującą się balustradami stalowymi i szklanymi.
Rodzaje balustrad Stalowych

W naszej ofercie znajdują się balustrady, które ze względu na rodzaj wypełnienia dzielimy na:

•Balustrady z wypełnieniem pionowym – najpopularniejsze, w których między słupkami znajdują się pionowo ustawione w odpowiedniej od siebie odległości szczebelki, często stosowane w domach, w których znajdują się dzieci, ponieważ uniemożliwiają wspinanie się na nie.

•Barierki z wypełnieniem poziomym – między słupkami znajdują się szczebelki ustawione poziomo, optycznie poszerza to daną balustradę i sprawia, że wydaje się ona niższa, niż jest w rzeczywistości.

•Balustrady z wypełnieniem szklanym – między słupkami znajdują się odpowiednio dobrane tafle szkła hartowanego w wybranym kolorze. Najczęściej wybierana jest ona w nowoczesnych projektach.

•Barierki z wypełnieniem stalowymi linkami – między słupkami znajdują się stalowe linki. Rodzaj balustrady często spotykany w miejscowościach nadmorskich.

Rodzaje stali używane przy naszych projektach to AISI 304 – standardowa stal nierdzewna lub AISI 316 – nierdzewna stal, kwasoodporna. Każdy klient może wybrać między słupkiem okrągłym a kwadratowym oraz może wybrać wykończenie:

•Szczotkowanie,
•Szlifowanie (satyna),
•Polerowanie (poler).

67191098 2676512375716753 1813038521800196096 n e1674164765719
280638464 491008049464578 5504207300240282318 n
Bezpieczeństwo balustrad nierdzewnych
Balustrada ze stali nierdzewnej INOX to przede wszystkim coś, co ma zapewnić bezpieczeństwo wszystkim domownikom. Balkon, taras czy schody wykończone stalową balustradą zapewni bezpieczeństwo. Dlatego tak ważne jest, aby konstrukcja była solidna i wytrzymała, wykonana z dobrej jakości materiałów, które nie zniszczą się pod wpływem działania złych warunków atmosferycznych, naporu czy uszkodzeń mechanicznych. I takie właśnie są balustrady od Rapdach. A nasze doświadczenie w tej branży będzie stanowić dla Państwa gwarancję najwyższej jakości i pewności, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością. Nasze balustrady wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Warto pamiętać o konserwacji naszej balustrady, by służyła nam jak najdłużej. W naszym sklepie znajdziecie odpowiednie preparaty do konserwacji stali, a na blogu przeczytacie jak profesjonalnie dbać o balustrady inox.
Balustrady Balkonowe Ze Stali Nierdzewnej

Barierki balkonowe to bardzo istotny element wykończenia. Dom z odpowiednio dobranym wykończeniem balkonu nabiera pełnego wyrazu. Wybierając pasujący wzór i materiał, możemy sprawić, że balustrady w naszym domu będą pełnić funkcję nie tylko zabezpieczającą, ale również dekoracyjną. Odpowiednio dobrane i wykonane z najwyższej klasy materiałów będą nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, trwałe i bezpieczne. Stal nierdzewna cechuje się wysoką odporność na warunki atmosferyczne, trwałością i brakiem konieczności częstej konserwacji. Co sprawia, że balustrady INOX bardzo często stosowane są również na zewnątrz domów, biurowców i budynków użyteczności publicznej.

3

Nasze Realizacje

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517