Okna Francuskie Natynkowe

Kompletne okno francuskie na rotulach to idealnie rozwiązanie, które sprawdzi się do nowoczesnych budynków użyteczności publicznej, biurowców, hoteli, a także domów mieszkalnych. Okno francuskie to modny i elegancki zabezpieczenia drzwi balkonowych bez utraty światła zewnętrznego. Charakteryzują się wysokiej jakości zastosowanymi materiałami, precyzją wykonania i nowoczesnym designem. Stanowią praktyczny, nowoczesny i interesujący detal, które nada się niemal w każdym rodzaju budynku, czy to w domu jednorodzinnym, bloku, czy apartamentowcu. Nasz balkon sprawdzi się idealnie zarówno w salonie, sypialni, w kuchni, fantastycznie doświetlając każde pomieszczenie.

 

102
104

Balkony szklane na rotulach

Wykonane całkowicie ze szkła perfekcyjnie podkreślą nowoczesne aranżacje, nadają zewnątrz budynku lekkości, nie ograniczą dostępu do światła i sprawią wrażenie luksusu.

Rotule są to śruby wkręcane w boczną część schodów lub w podłogę tarasu czy też balkonu i nadają bardzo nowoczesny charakter. Łatwo można je dopasować do każdego rodzaju konstrukcji.

Nie powtarzamy naszych rozwiązań, staramy się, by każdy produkt był oryginalny i niepowtarzalny. Mamy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy stworzą projekt i wizualizacje dopasowane do Państwa potrzeb i preferencji.

Tego typu balkon

pozwoli cieszyć się wspaniałym widokiem i nieograniczonym dostępem światła dziennego. Dzięki takiej ekspozycji pomieszczenie będzie długo rozjaśnione i ogrzane naturalną słoneczną energią. A dzięki temu my zapłacimy mniejsze rachunki za ogrzewanie i prąd, a co ważniejsze, będziemy mogli delektować się poranną kawą, czy lunchem w pięknych okolicznościach przyrody, łapiąc cenne słoneczne promienie. Pamiętajmy, że piękny i nowoczesny balkon szklany to również wizytówka naszego budynku. Może stanowić prawdziwą ozdobę każdego domu, biura, firmy i jednocześnie być fantastycznym ukoronowaniem całej elewacji.
105

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517