Okna Samoregulujące

Co to jest PVC

PVC, znany również jako polichlorek winylu, jest bardzo popularnym materiałem o wielu zastosowaniach.

PVC można znaleźć w ubraniach, butach, a nawet rurach wodnych. Jest on również używany do produkcji części samochodowych i urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak kuchenki, odkurzacze i telewizory.

Okna z PVC to doskonały wybór dla Twojego domu, ponieważ są trwałe, energooszczędne i łatwe w naprawie. Mają solidny profil, który jest odporny na uderzenia i hałas, a jednocześnie pochłania ciepło – wszystko to przy zachowaniu bezpieczeństwa Twojej rodziny przed zewnętrznymi zarazkami i alergenami!

System profili okiennych RAPDACH PVC jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które dają swobodę wyboru spośród wielu kolorów, stylów i uszczelek. Możesz również liczyć na profesjonalny montaż przez naszych certyfikowanych instalatorów, którzy upewnią się, że wszystko zostało prawidłowo zainstalowane, więc nie ma powodów do zmartwień! Standardowe okna PCV posiadają współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32 dB, co pomoże Ci uzyskać wytchnienie od hałasu w zaciszu własnego domu. Jeśli potrzebujesz lepszej izolacji akustycznej w miejscach, gdzie generowany jest duży hałas (w pobliżu ruchliwych ulic lub w sąsiedztwie korytarzy czy innych uciążliwych źródeł), oferujemy specjalne filtry o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Szyby takie mogą mieć izolacyjność akustyczną od 34 do 51 dB.

W standardzie wykonamy okna i drzwi z PVC w kolorze białym, drewnopodobnym lub barwionym w masie szkłem akrylowym. Gładka powierzchnia profili sprawia, że są one łatwe w pielęgnacji. Krystalicznie czyste szkło pozwala na bardzo dobre wykorzystanie światła i nie tworzy tzw. efektu brudnych firanek.

RAPDACH

Producent samoregulujących okien

Nasze okna stanowią idealne połączenie stylu, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Zachwycają oryginalną konstrukcją dopasowaną do potrzeb dzisiejszej architektury i gustów naszych klientów. Produkujemy okna o najwyższej jakości. Jej źródło tkwi w wieloletnim doświadczeniu, które przekłada się na profesjonalizm, umiejętność stosowania oryginalnych rozwiązań oraz styl. Nasze okna sprawdzają się w każdej sytuacji. Chronią wnętrza domów przed hałasem, utratą energii czy włamaniami. Są to cechy cenione i pożądane. Konstrukcja naszych okien spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, jest gwarancją wieloletniego użytkowania i zadowolenia klientów. Okna wyposażone są w innowacyjną funkcję samoregulacji.

Okna marki RAPDACH sprawdzają się w każdej sytuacji. Chronią wnętrza Państwa domów przed hałasem, utratą energii, włamaniami. To cechy cenione i pożądane w przypadku stolarki okiennej. Konstrukcja naszych okien spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, stanowi gwarancję długotrwałego użytkowania i satysfakcji klienta. Ponadto jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy na rynek nowatorskie i wygodne okucia z funkcja samoregulacji.

9 1
Okna SYNEGO – Ciepło Twojego domu
REHAU SYNEGO MD 969 D002

Aż do 50% lepsza izolacja cieplna

Przyjemne ciepło, niskie koszty ogrzewania – oszczędzaj na zużyciu energii, nie na oknach

Nowe okna SYNEGO to idealny program oszczędnościowy. W porównaniu z obecnym standardem okien, nasze okna zapewniają do 50% lepszą izolację cieplną. Dzięki temu znacznie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie i zwiększysz trwale wartość nieruchomości.

Czy zastanawialiście się kiedyś, ile pieniędzy moglibyście zaoszczędzić na rachunkach za energię, gdybyście wymienili swoje okna? Nowe okna SYNEGO są idealnym programem oszczędnościowym. W porównaniu z obecnym standardem okien nasze okna zapewniają do 50% lepszą izolację termiczną. Dzięki temu obniżycie rachunki za ogrzewanie i trwale zwiększysz wartość swojej nieruchomości. Stare okna są słabo izolowane i technicznie mocno przestarzałe. Okna SYNEGO są inwestycją, która się opłaca. Dzięki doskonałym właściwościom termoizolacyjnym systemu SYNEGO zużycie energii zmniejsza się już od pierwszego dnia. W miarę upływu czasu oszczędności te stają się coraz większe, a Ty czujesz się w domu ciepło i przytulnie.

Gealan-Linear – Ewolucja systemu o głębokości 74 mm

Gealan-Linear

W firmie RAPDACH zwracamy szczególną uwagę na równowagę technologiczną, środowiskową i ekonomiczną. Opracowując system Gealan-Linear postawiliśmy sobie szereg wymagań: stworzenie najlepszego w swojej klasie systemu, który byłby bezpieczny i stabilny, gwarantowałby wysoką stabilność i możliwość nowoczesnego przeszklenia wielopoziomowego, zapewniałby większe bezpieczeństwo oraz doskonałą izolację akustyczną i termiczną, miał niekonwencjonalny design, który w pełni opierał się tylko na prostych konturach.

Uważamy, że te wymagania zostały spełnione. Technologia gwarantuje wysoką stabilność i możliwość nowoczesnego wielopoziomowego przeszklenia. Wielokomorowa konstrukcja zapewnia większe bezpieczeństwo oraz doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Dodatkowym atutem naszego systemu jest jego niekonwencjonalna konstrukcja, która w całości oparta jest tylko na prostych konturach.

GEALAN LINEAR

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517