Systemy Harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe- Panorama

System drzwiowy wykonany jest na bazie specjalnej ościeżnicy z materiału termoizolacyjnego, która zapewnia wysoką izolację termiczną i dźwiękową.
System drzwiowy wyposażony jest w dodatkową uszczelkę pomiędzy skrzydłami drzwiowymi, która zapobiega przedostawaniu się wody i zanieczyszczeń do korytarza. Drzwi mogą być wyposażone w dwa rodzaje systemów progowych: system z progiem płaskim z uszczelką szczotkową oraz próg szczelny wykonany na bazie całej ościeżnicy po obwodzie całego okna tarasowego.

14 2
15 2

Zastosowanie drzwi harmonijkowych- Panorama
Drzwi składane to drzwi, które otwierają się na zewnątrz lub do wewnątrz. Można je wykorzystać do wielu różnych zastosowań, takich jak ogrody zimowe i balkony.
System Panorama oferuje konstrukcje otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz w bardzo dużej konfiguracji skrzydeł (2+1, 3+2, 3+3), zintegrowane okucia: zawias z wózkiem dolnym, zawias z zaczepem oraz niskie klamki poprawiają funkcjonalność konstrukcji. Jednocześnie zmniejszają ogólne wymiary złożonej konstrukcji drzwi harmonijkowych. Zminimalizowana wizualnie szerokość profilu zastosowanego w systemie sprawia, że konstrukcja drzwi składanych daje wrażenie lekkości.

16 2

System Panorama dostępny jest w wariancie o podwyższonej izolacyjności termicznej (dzięki zastosowaniu dodatkowych wkładek termicznych na obwodzie i pomiędzy przekładkami skrzydła drzwiowego, a także ościeżnicami); dostępne opcje: Panorama, Panorama i+.

System drzwi harmonijkowych Panorama pozwala na wykonanie estetycznej i funkcjonalnej zabudowy, która jest wygodna dla użytkowników, a jednocześnie pozwala bardzo efektywnie wykorzystać przestrzeń w budynku!

ULOTKA PANORAMA

19 1

Specyfikacja produktu

SYSTEMMATERIAŁGŁĘBOKŚĆ OŚCIERZNICYGŁĘBOKŚĆ SKRZYDŁAGRUBOŚĆ SZKLENIACIĘŻAR SKRZYDŁATYP DRZWI
DValuminium/poliamid74.5 mm74.5 mm16-50 mm< 100 kgdrzwi harmonijkowe
DV i+aluminium/poliamid74.5 mm74.5 mm16-50 mm< 100 kgdrzwi harmonijkowe
18 1
115

Zobacz również Bramy:

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517