nasz zespół

O NAS

Firma RAPDACH powstała w 2019 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją działalność. Jesteśmy producentem balustrad zewnętrznych i wewnętrznych, ogrodów zimowych, daszków szklanych, drzwi typu loft, pergoli, szklanych ścianek, zadaszeń tarasu oraz elementów do balustrad. Każda nasza realizacja jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, ale nie zapominamy o funkcjonalności i wyglądzie.

Nasza kadra to ludzie młodzi, z doświadczeniem ale też z otwartą głową pełną pomysłów. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszego możliwego wsparcia w znalezieniu nowej wymarzonej balustrady, szklanego ogrodu, zadaszenia tarasu czy innego produktu, który oferuje nasza firma. Z jednej strony wykorzystując najnowsze technologie w zakresie projektowania i produkcji, a z drugiej strony udzielając osobistych porad.

6 3

Nasze priorytety i cele

W RAPDACH wierzymy, że odpowiednie wnętrza mogą mieć decydujący wpływ na Twój relaks.
Dlatego oferujemy tylko najlepsze produkty – wysokiej jakości, piękne i ponadczasowe – aby pomóc Ci stworzyć środowisko, które jest zarówno nowoczesne, jak i wygodne. Wierzymy, że Twój dom powinien być miejscem, w którym możesz się zrelaksować i cieszyć, dlatego skupiamy się na łączeniu elegancji i stylu z nowoczesnością w sposób, który będzie trwał przez lata.
Naszym celem jest pomóc Ci urzeczywistnić Twoją wizję domu, więc niezależnie od tego, czy szukasz stylowych szklanych balustrad, eleganckich szklanych schodów czy zadaszenia na taras, mamy to, czego potrzebujesz!

Na początek warto dokładnie przemyśleć, jak ma wyglądać nasz balkon czy taras. Miejsce popołudniowego odpoczynku i zabaw dzieci na świeżym powietrzu powinno być bezpieczne, funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu. Powinno być również spójne z samym budynkiem i jego otoczeniem. Nasza firma pomoże stworzyć balustrady, o jakich marzycie.

Tu jesteśmy

Nasz zarząd

Paulina Lachowska BIALY
Paulina LACHOWSKA
właścicielka
Mateusz Lachowski BIALY
Mateusz LACHOWSKI
Prezes
Lukasz Job BIALY
Łukasz JOB
Dyrektor Handlowy
Wiola Pazgan BIALY
Wioleta PAZGAN
dyrektor administracyjny
Sylwia Niec BIALY
Sylwia SZAREK
Asystentka

Dział handlowy

Oliwia WOJTAN
handlowiec
Rapdach handlowiec Wiktoria
Wiktoria ZELEK
handlowiec
Paweł MARESZ
handlowiec
Klaudia MICHALIK
handlowiec

Dział projektowy

Sylwester Tobiasz BIALY
Sylwester TOBIASZ
Projektant
Mirosław NOWOROLNIK
Projektant
Julia Lachowska Michalewska BIALY
Julia LACHOWSKA-MICHALEWSKA
Kierowniczka Działu Projektowego

Dział logistyki

Piotr Michalewski BIALY
Piotr MICHALEWSKI
Kierownik Logistyki

Dział IT

Tadeusz Kwoka BIALY
Tadeusz KWOKA
team leader zespołu it oraz handlu internetowego
Klaudia Sowinska BIALY
Klaudia SOWIŃSKA
Social Media Manager