Ogrody Zimowe

VICTORIAN PLUS

Izolowany termicznie system zadaszeń ogrodów zimowych o rozbudowanych kształtach. System dedykowany ogrodom zimowym o charakterze wiktoriańskim. 
System VT+ to doskonała opcja, jeśli chcesz stworzyć ogród zimowy, który będzie zarówno estetyczny, jak i solidny konstrukcyjnie. Charakteryzuje się on:

– Krokwie okapowe i kalenicowe, które można mocować za pomocą łączników przegubowych.

– Różne połączenia krokwi, w tym wklęsłe i wypukłe, a także zworniki i belki koszowe

– Krokiew o różnej wysokości, co pozwala uzyskać pożądaną rozpiętość dachu ogrodu zimowego od 1,8 do 4,5 metra.

– Oddzielna rynna przymocowana do profilu okapowego za pomocą wieszaków, które pozwalają na uzyskanie spadku i oddzielnego profilu okapowego.

– Łączniki dla typowych kątów (90℃, 135℃ i 150℃), które zawierają systemowe zworniki w miejscach koncentracji wielu krokwi.

– Możliwość montażu zarówno nad jak i pod rynnami – profili lub elementów ozdobnych (grzebieni dekoracyjnych, ściągów konstrukcyjnych)

– System Victorian Plus przystosowany jest do wypełnień z poliwęglanu komorowego, jak i szkła zespolonego.
Victorian PLUS spełnia wymagania dotyczące izolacyjności termicznej profili, szczelności na wodę opadową i powietrze oraz gwarantuje właściwą wentylację z zastosowaniem odpowiednich urządzeń wentylacyjnych niezależnie od warunków atmosferycznych.

Produkt jest w pełni kompatybilny z innymi naszymi systemami służącymi do wykonywania wypełnień ścian ogrodów zimowych, w tym przeszkleń nieotwieralnych, drzwi podnoszono-przesuwnych, drzwi uchylno-przesuwnych, drzwi składanych i okien. System VT może być stosowany zarówno jako monolityczny wkład panelowy, jak i w połączeniu z innymi rodzajami szyb zespolonych.

Oferujemy szeroką gamę kolorów do wyboru: paleta RAL (Qualicoat 1518), kolory strukturalne, kolory drewnopodobne Aliplast Wood Colour Effect (Qualideco Pl-0001), anoda (Qualanod 1808), bi-color

ULOTKA VICTORIAN PLUS

57
42
24 1
58
10 1

ALIVER 2000+

Konstrukcja wewnątrz budynku jest podtrzymywana przez krokwie, które mają głębokość 105 mm lub 125 mm. Krokwie te mogą być wykonane w miękkich, zaokrąglonych kształtach prostokątnych lub w wyraźnie zarysowanych wersjach prostokątnych. Różnorodność kształtu rynien, możliwość zakładania na rynny siatek przeciw zanieczyszczeniom. Możesz również wbudować w dach systemowe rury spustowe oraz wzmocnić krokwie i belki rynnowe kształtownikami aluminiowymi lub stalowymi.
Aliver 2000+ to system, który nadaje się do wypełnień z poliwęglanu komorowego, a także szkła zespolonego (pojedynczego, pojedynczego i podwójnego), o kącie nachylenia połaci 5-45℃. System posiada przegubowe połączenie w rynnie i belce kalenicowej, systemowe ściągi, łączniki do rynien, rury spustowe. System ten spełnia wymagania dotyczące izolacyjności termicznej profili, szczelności na wodę opadową i powietrze oraz gwarantuje właściwą wentylację przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń wentylacyjnych niezależnie od warunków atmosferycznych.

ULOTKA ALIVER 2000+

27 3
25 1

TERASSENDACH

Terassendach jest systemem zadaszeń tarasów bez izolacji termicznej. Nadaje się do wypełnień z poliwęglanu komorowego, a także szkła jedno- i dwukomorowego.

Dostępny jest w czterech różnych wariantach:

– okap z krokwiami nośnymi na zewnątrz

– dach czterospadowy z różnymi rodzajami krokwi nośnych mocowanych od zewnątrz

– dach dwuspadowy z krokwią zewnętrzną

– dach z rynnami koszowymi i zewnętrzną krokiewką
Charakterystyka:
– rozpiętość pomiędzy dwoma krokwiami do 600 cm
– głębokość krokwi nośnej do 600 cm*
* przy uwzględnieniu VSG 10mm oraz rozpiętości między krokwiami 80 cm, obciążenie śniegiem 85kg/m2, współczynnik ugięcia L/200
– konstrukcja nośna z różnymi rozwiązaniami rynnowymi
– istnieje możliwość montażu osłon słonecznych do bocznych belek konstrukcji
– duży wybór rozwiązań rynnowych
– kąt dachu między 5 i 25℃
– istnieje możliwość mocowania oświetlenia przez listwę zaciskową
– szybka prefabrykacja

ULOTKA TERASSENDACH

1 1
29 1
849bdb14a459ef8da961e5c941213baa

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517