Zabudowy tarasu

23 1
Zabudowy Tarasu / Ogrody Letnie
Jeśli chcesz dobudować do swojego domu taras czy ogród zimowy, firma RAPDACH to doskonały wybór. Taka inwestycja oprawi walory użytkowe i estetyczne Państwa budynku, a jednocześnie pozwoli na pełną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie przeszkleń dachowych i ściennych w systemie przesuwnym sprawia, że szkło laminowane i hartowane stosowane w naszych konstrukcjach jest wytrzymałe i w pełni bezpieczne, a sama zabudowa aluminiowa solidna i odporna na uszkodzenia. Taras z zabudową doskonale integruje budynek z jego naturalnym otoczeniem, służąc jako miejsce wypoczynku lub rekreacji w budynkach użyteczności publicznej, a także potencjalnie funkcjonując jako ogródek kawiarniany lub restauracyjny. Nasze produkty to doskonałe rozwiązanie pozwalające powiększyć przydomową strefę wypoczynku i w pełni cieszyć się naturalnym otoczeniem na świeżym powietrzu.
Zabudowa Z Poliwęglanu

Jeśli szukasz sposobu na ochronę tarasu przed słońcem, świetnym rozwiązaniem jest obudowa z poliwęglanu. Jest on lekki i przezroczysty, a przy tym bardzo wytrzymały. Możemy wybierać spośród szerokiej gamy kolorów płyt i pokryć je odpowiednią emulsją, aby stworzyć konstrukcję, która ochroni nasz taras przed nadmiernym nasłonecznieniem. Rozwiązanie to możemy śmiało zamontować zarówno na ścianach, jak i na dachach konstrukcji. Sprawdź też inne nasze propozycję zadaszeń tarasu.

scena02 cam1 garden
58
Szklana Zabudowa Tarasu

Konstrukcje szklane są niezwykle popularne i nie bez powodu. Nie tylko dodają poczucia prestiżu i wartości naszej nieruchomości, ale także poprawiają design naszego ogrodu. Doskonale sprawdzają się zarówno w nieco starszych budynkach, jak i w całkiem modernistycznych projektach. W takiej konstrukcji możemy śmiało uprawiać wymagające rośliny. Dzięki stałemu dostępowi do światła słonecznego nasze rośliny wystarczy podlać, aby w pełni cieszyć się zbiorami. Niestety taka struktura nie jest tak łatwa w montażu, jak struktura z poliwęglanu. Tafle szkła muszą mieć odpowiednią grubość, aby nasza cała obudowa była stabilna i w pełni bezpieczna, dodatkowo szkło to musi być odporne na uszkodzenia. Dodatkowo taka konstrukcja jest o wiele cięższa niż ta z poliwęglanu, dlatego też stelaż musi być bardziej wytrzymały. Nasze konstrukcje dają również możliwość połączenia szkła z poliwęglanem.

Czy szklane zabudowy tarasu są bezpieczne?

Nowoczesna zabudowa tarasu szklanego wygląda bardzo elegancko, pasuje do każdej bryły domu, jest uniwersalna i ponadczasowa. Tworzy integralną przestrzeń z otoczeniem, doskonale sprawdza się jako ochrona przed wiatrem i deszczem. Niewątpliwie jest to inwestycja na lata. Co więcej, takie zabudowy bardzo dobrze prezentują się również w ogródkach restauracyjnych i kawiarniach! Do budowy tarasu ze szkła stosujemy bezpieczne szkło hartowane o grubości 8,10 i 12 mm. Szkło jest dość ciężkim materiałem, dlatego wymaga masywnej i bardzo mocnej konstrukcji, warto o tym pamiętać. Nie należy mocować szkła na własną rękę! Bezpieczniej będzie powierzyć tę czynność osobą wykwalifikowanym, oni idealnie dopasują konstrukcję do Twoich wymagań.

57

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517