Daszki szklane

Daszek na listwie
Daszek Nad Drzwi

Taki daszek ma za zadanie chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i pozwolić na wygodne złożenie lub rozłożenie parasola podczas spaceru do samochodu suchą stopą. Dzięki niemu możemy również spokojnie wyjąć z plecaka lub torebki klucze do naszego domu i zabezpieczyć drzwi przed deszczem, śniegiem i gradem. Jako producent nadzorujemy cały proces produkcji, od projektu, przez wykonanie, aż po montaż. Kierując się naszym doświadczeniem, dobierzemy najlepszy rodzaj zadaszenia do Twojego budynku, który będzie zarówno bezpieczny, jak i wytrzymały. A tym samym pozwoli Państwu cieszyć się wygodnym i komfortowym wejściem do domu lub budynku wielorodzinnego odpornym na warunki atmosferyczne.

Szklany Dach Nad Drzwi Wejściowe

Daszki są istotną częścią każdego wejścia. Chronią przed żywiołami i dodają nieco stylu do fasady domu.
Nad drzwiami można zainstalować zadaszenia z różnych materiałów. Obecnie najczęściej projektowane i instalowane są nowoczesne daszki ze szkła hartowanego, które wyglądają bardzo estetycznie. Niezależnie od miejsca i wielkości zadaszenia, musi być ono odpowiednio zamontowane, tak aby było odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Panel szklany to jeden z najpopularniejszych rodzajów daszków chroniących wejście może być montowany na cięgnach lub wspornikach. Daszki szklane dają wrażenie lekkości, nie przytłaczają całej konstrukcji i umożliwiają pełny dostęp do światła słonecznego. Takie rozwiązanie doskonale pasuje do nowoczesnych brył i minimalistycznych projektów. Na pozór szkło wydaje się materiałem bardzo kruchym i delikatnym. Tymczasem poddając je odpowiednim procesom technologicznym, hartowaniu, staje się materiałem niezwykle trwałym, bezpiecznym i odpornym na uszkodzenia. Szkło laminowane VSG, jest w stanie wytrzymać napór gwałtownych burz, porywistych wiatrów, dużych ulew, a nawet gradobicia, które występują w naszej strefie klimatycznej.

Daszek szklany może być stosowany nie tylko nad wejściem do budynku. Daszek ze szkła hartowanego doskonale sprawdzi się również jako częściowe zadaszenie tarasu lub dodatkowa ochrona balkonu. Odpowiednio dobrane, dopasowane do elewacji i wykonane z najwyższej jakości materiałów, daszki szklane będą bezpiecznie spełniać swoją funkcję przez długi czas. Ważny jest sposób montażu, odpowiedni dobór materiałów oraz rozwiązania techniczne zastosowane w daszkach montowanych nad drzwiami wejściowymi i w innych miejscach. Podczas realizacji projektu należy wziąć pod uwagę wszystkie siły działające na taką konstrukcję i tak dopasować wszystkie parametry, aby była to trwała realizacja.

Do najczęstszych problemów podczas montażu należą:

  •  Zły dobór materiału;
  • Nieprawidłowo zamontowane uchwyty montażowe;
  • Brak odpowiedniego planowania podczas montażu daszku szklanego nad wejściem.
310659742 1719315538434496 85520620611995372 n
6d5bb9f1 2f21 480f ac16 3f451be8d337
Zadaszenie Szklane

Materiałem, z którego wykonane są daszki — jest szkło. Nie ma znaczenia, jaki styl wybierzesz dla swojego budynku: nowoczesny czy klasyczny, daszki szklane zawsze będą wyglądać dobrze. Materiał ten jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne, więc bez problemu posłuży Ci przez wiele lat.
Główną zaletą szklanych zadaszeń jest to, że pozwalają one na przenikanie naturalnego światła do wnętrza budynku, jednocześnie chroniąc przestrzeń przed deszczem czy śniegiem. Ponadto taka konstrukcja ma elegancki wygląd, który dodaje urody każdemu pomieszczeniu.

Daszek Szklany Nad Drzwi

Drzwi wejściowe nie zależnie od tego czy prowadzą do naszego prywatnego domu, biura czy innego obiektu, powinny mieć zadaszenie. Ochrona, chociaż najmniejszej powierzchni przed wejściem ułatwia nam korzystanie z niego, odprowadza wodę oraz chroni przed opadami śniegu. Odpowiednio dobrany daszek jest nie tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale również elementem architektury zdobiącym całą elewację. Niezwykle istotne jest, aby były to zadaszenia montowane w fachowy sposób i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Tylko odpowiednie przygotowanie i wykonanie konstrukcji gwarantuje długie i bezawaryjne korzystanie z zadaszenia drzwi wejściowych.

163248525 475785423471221 6026200610767904211 n

Nasze Realizacje

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517