Fasady szklane

55
Systemy fasadowe

Fasady szklane Fasady aluminiowe służą do konstruowania przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej, od banków i hoteli po biura, biurowce, salony samochodowe, hale sportowe i inne. Wykorzystuje się je również do konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, które zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków oraz tworzą niepowtarzalny klimat i komfort dla użytkowników. Fasady aluminiowe to doskonałe narzędzie do kształtowania nowoczesnej architektury i realizacji śmiałych wizji projektantów. Najbardziej popularna w nowoczesnej architekturze jest aluminiowa fasada słupowo-ryglowa, ale oferta firmy Rapdach w zakresie rozwiązań fasadowych obejmuje również całą gamę produktów o zróżnicowanej strukturze i wyglądzie zewnętrznym, w tym szereg rozwiązań indywidualnych.

Szklane fasady

Nowoczesny budynek nie jest kompletny bez przeszklonej fasady.

Od pewnego czasu obserwuje się duży wzrost zainteresowania fasadami szklanymi. Bardzo powszechne jest stosowanie tego typu systemu do szklenia dużych powierzchni pozwalających na wykonanie całoszklanych elewacji budynków. Nie od dziś szklane elewacje są podziwiane i doceniane, dlatego coraz częściej nowoczesne realizacje budynków jednorodzinnych zgłaszają zapotrzebowanie na wykonanie tego typu szklanych elewacji. Systemy szklane wybierane są przede wszystkim ze względu na ich nowoczesny wygląd, funkcjonalność oraz parametry, które należy osiągnąć. Nowoczesne fasady aluminiowe mogą być zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie potrzeby Twojego projektu. Niezależnie od tego, czy jest to hotel, bank czy dom jednorodzinny, pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb projektowych.

1 6
3 7
Zastosowanie szklanych fasad

Nasze fasady szklane, fasady aluminiowe to nie tylko nowoczesne rozwiązania dla ścian i elewacji budynków. Służą one również do oświetlania przestrzeni. Dzięki takim zastosowaniom możemy stworzyć jasne pomieszczenia w miejscu pracy. Innym zastosowaniem fasad szklanych są ogrody zimowe. Miejsce, w którym w chłodne dni można spędzić czas lub stworzyć przestrzeń do wypoczynku dla pracowników.

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517