Ogrody Letnie

Ogrody Letnie

Ogród letni to konstrukcja, która nie posiada izolacji termicznej.

Systemy aluminiowo-szklane do budowy i zadaszenia tarasów to nie tylko poprawa wyglądu naszego ogrodu i domu, ale także ochrona przed deszczem, wiatrem oraz silnym i palącym słońcem. Są to aluminiowo-szklane zabudowy tarasów. Konstrukcja ta składa się z bezramowej ściany szklanej do zabudowy balkonu lub tarasu oraz szkła hartowanego ESG 8mm.

20210416 165949 0
zabudowa2

FUNKCJONALNY OGRÓD LETNI

Letni ogród to idealne miejsce na relaks, korzystanie ze słońca i zabawę. Jednak znalezienie dobrego miejsca do tego celu może być trudne. Taka zabudowa tarasu może pełnić wiele funkcji w zależności od zastosowanych rozwiązań. Poliwęglan sprawi, że konstrukcja będzie przyjemnie rozpraszać intensywne letnie światło, natomiast szkło zapewni nam piękny obraz nieba. Rozsuwane ściany ze szkła hartowanego będą atrakcyjnym rozwiązaniem w upalne, letnie dni. Zastosowanie stałych ścianek szklanych będzie doskonale wpływać na temperaturę panującą wewnątrz. Rolety skutecznie zasłonią ogródek letni przed wzrokiem sąsiadów i wyznaczą granicę z resztą ogrodu.

Konstrukcja letniego ogrodu:

Na tarasie będziesz mógł wypoczywać z rodziną lub w ciszy, będąc blisko natury, nie narażając się na złe warunki podłoża. Aluminium to ekskluzywny i niezwykle trwały materiał, w połączeniu ze szkłem nadaje naszej architekturze ponadczasowy wygląd. Nasze konstrukcje wykonane są z najwyższej jakości aluminium, które możemy dla Państwa pomalować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Ściany boczne tarasu budujemy w systemach bezramowych — przesuwnych. Istnieje możliwość zamontowania markizy elektrycznej na zadaszeniu tarasu. Każda zabudowa wykonywana jest na wymiar, według potrzeb klienta. Jeśli jesteście zainteresowani innymi produktami, zapraszamy do naszego sklepu.

scena02 cam1 garden
56
scena01 cam3 garden

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517