Zabudowy Szklane

Zabudowy cało szklane

Jeśli szukasz nowoczesnego i modnego pomysłu, na aranżację swojej przestrzeni to zabudowa całoszklana jest idealnym rozwiązaniem. Obecnie żadne nowe biuro, galeria handlowa, hotel czy inny budynek użytku publicznego nie może obejść się bez tej opcji. Dzieje się tak dlatego, że taka ściana optycznie powiększa budynek, zapewniając obfitość naturalnego światła w biurze, domkach czy apartamentach.
Najbardziej cenioną zaletą takiej konstrukcji jest możliwość bardzo szybkiego montażu, dzięki czemu możemy od razu przearanżować nasze wnętrze. Najczęściej do takich konstrukcji stosuje się systemy przesuwne lub składane. Takie rozwiązania dają możliwość szybkiego i łatwego wykonania otwartej przestrzeni, dając jednocześnie poczucie komfortu z faktu, że jesteśmy oddzieleni od innych ścianą.

8 1
11

Najbardziej docenianym walorem takiej konstrukcji jest możliwość bardzo szybkiego montażu, dzięki czemu możemy błyskawicznie przearanżować nasze wnętrze. Najczęściej do takich konstrukcji używa się systemów przesuwnych bądź harmonijkowych. Takie rozwiązania dają możliwość szybkiego i łatwego zrobienia otwartej przestrzeli równocześnie dając poczucie komfortu z tego, że jesteśmy oddzieleni od innych ścianką

43
10

Najczęstsze zastosowanie

Ściany szklane są najczęściej wykorzystywane przy budowie nowych siedzib dużych firm. Głównym powodem takiego rozwiązania jest chęć stworzenia sali konferencyjnej, która nada naszemu biuru dodatkowego prestiżu. Możliwość wyboru koloru szkła pozwala nam na posiadanie wielu kolorów w naszym pomieszczeniu, w zależności od koloru szkła zmieni się przepustowość światła słonecznego, im bardziej przezroczyste szkło zostanie użyte, tym więcej światła słonecznego dostanie się do naszego pomieszczenia.

Elementy do montażu konstrukcji cało-szklanej:

– Zawiasy
– Łączniki szkła
– Zamki
– Samozamykacze do podłogi
No i oczywiście szkło 

9 1
Zawias
Łącznik szkła
Łącznik szkła
11 2
Zamek
12 4
Samozamykacz do podłogi
Scianka szklana z drzwiami

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517