SYNEGO / SYNEGO SLIDE

REHAU SYNEGO MD 969 D002

Mieszkaj w komfortowej ciszy – Wyłącz hałas dzięki SYNEGO

Jestem pewien, że zauważyłeś, że dźwięk z zewnątrz może być czasami trochę rozpraszający. Niezależnie od tego, czy jest to dźwięk kosiarek na Twojej ulicy, czy ruch uliczny z pobliskich dróg, możesz mieć wrażenie, że nie ma ucieczki od miejskiego hałasu.
Ale teraz nie musisz się o to martwić! Dzięki systemom SYNEGO możesz wygłuszyć takie hałasy i zamienić swój dom w oazę spokoju. Nie tylko zmniejszają one przenikanie dźwięków przez okna, ale także pomagają zredukować hałas przez drzwi i ściany!
Badania wykazały, że regularne obciążenie hałasem komunikacyjnym prowadzi do zwiększenia ryzyka chorób układu krążenia. Więc kiedy próbujesz się zrelaksować lub przeczytać książkę, te zewnętrzne dźwięki mogą naprawdę przeszkadzać!
Okna SYNEGO tłumią hałasy z zewnątrz, dzięki czemu możesz czuć się komfortowo bez względu na to, jak głośne jest Twoje otoczenie.

1 4

Dzięki oknom SYNEGO i odpowiednio dobranym i zastosowanym środkom ochronnym w twoim domu będzie do 22 razy mniejszy poziom hałasu

Chroń Swój Dom Przed Intruzami

Aż 80% wszystkich włamań ma miejsce przez łatwo dostępne okna i drzwi. W ponad jednej trzeciej przypadków, dzięki udoskonalonym technologiom zabezpieczeń, takim jak systemy SYNEGO – które uniemożliwiają włamywaczom włamanie się do domu w momencie próby – włamania kończą się.

3
zdjecie s

Do 10 razy większe zabezpieczenie antywłamaniowe

W porównaniu do okien bez zabezpieczeń

Dziecinnie Proste Czyszczenie Dzięki Formule HDF

Jeśli chodzi o mycie okien, HDF jest najlepszy z możliwych! Nasza opatentowana formuła sprawi, że Twoje okna każdego dnia będą lśniły jak nowe. Wszystko dzięki zaawansowanej formule, która utrwala powierzchnię i zapewnia wyjątkowy połysk. Twoje okna nie tylko pozostaną czyste dłużej, ale również będą czyścić się znacznie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Sekret HDF tkwi w specjalnej formule i ulepszonej metodzie produkcji, która została opracowana podczas intensywnych badań przez naszych doświadczonych inżynierów. Powierzchnia okna jest odczuwalnie gładsza i zachwyca niepowtarzalnym połyskiem.

Zaprojektuj swoje okna - zgodnie ze swym gustem

Dzięki SYNEGO możesz stworzyć dowolny kształt okna.
Okno nie zawsze musi być prostokątne. SYNEGO daje możliwość zaprojektowania okna trójkątnego, zaokrąglonego czy owalnego, całkowita swoboda. Elementy stylistyczne, szczeble lub kreatywne podziały okna stanowią dodatkowe akcenty. Jak i w nowym budownictwie czy przy renowacji idealnym wyborem będą okna SYNEGO.

9

Zalety posiadania okien SYNEGO

Korzyści płynące z posiadania okien SYNEGO:

  • Oszczędność energii dzięki ich wysokiej izolacji termicznej,
  • Cisza, dzięki najlepszej izolacji akustycznej,
  • Dają poczucie bezpieczeństwa dzięki indywidualnym rozwiązaniom antywłamaniowym,
  • Możliwość stworzenia okien w różnych kształtach i kolorach,
  • Błyszczące okna dzięki unikalnej formule HGF.
0 +

kolorów
(okleiny i lakiery)

0 %

Aż do 50% lepsza
izolacja cieplna

0 kg

Aż 1 000 000 kg CO2 rocznie mniej

Okna Przesuwne SYNEGO SLIDE​

Nowe rozwiązanie przesuwne – SYNEGO SLIDE

Nowy systemodstawno-przesówny jest łatwy w obsłudze i konserwacji dzięki prostemu mechanizmowi: skrzydło przesuwa się po szynie bez widocznych okuć. Zapewnia to wysoką szczelność dzięki uszczelnieniu na całym obwodzie. Do wyboru jest szeroka gama kolorów i struktur powierzchni KALEIDO COLOR – w tym okleinowanie wrębu profilu drzwiowego – co pozwala na stworzenie własnego, niepowtarzalnego wyglądu. Średni segment cenowy przy znacznej wartości dodanej w porównaniu z drzwiami typu PSK sprawia, że produkt ten jest idealny zarówno do zastosowań mieszkalnych, jak i komercyjnych!
5

Nowy mechanizm otwierania i zamykania – Łagodne samoczynne zamykanie po obróceniu klamki zapewnia wysoki komfort obsługi i wyklucza nieprawidłową obsługę przez użytkowników

6

Jednolity, wysokiej klasy design

KALEIDO Color - całkowicie okleinowana powierzchnia wrębu oraz/lub nakładki aluminiowe

8
7

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517