Balustrada Nierdzewna Ze Szklanym Wypełnieniem

Barierka nierdzewna ze szkłem

Innowacyjne rozwiązania, to właśnie balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym, produkowane ze stali nierdzewnej Aisi 304 lub Aisi 316, aluminium anodowanego lub stali węglowej ocynkowanej malowanej proszkowo. Konstrukcja to głównie słupki, listwy lub uchwyty punktowe tzw. rotule do których idzie wypełnienie szklane dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz jakość wykonywanych przez nas szklanych balustrad do ich produkcji nie używamy szkła, które nie ma statusu szkła bezpiecznego! W zależności od wybranego rodzaju stosujemy szkło hartowane oraz klejone lub hartowane i klejone. W Rapdach dostarczamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie balustrad nierdzewnych wypełnionych szkłem. Zapoznaj się z całą ofertą naszych balustrad ze szkłem i wybierz produkt idealny dla Ciebie.

3 4

Barierka ze stali nierdzewnej

Nierdzewne balustrady to nowoczesne, trwałe i całkowicie bezpieczne elementy naszego budynku, które charakteryzują się lekkością, ceną oraz łatwością w utrzymaniu. Dostępność różnych modeli konstrukcyjnych oraz obfitość rodzajów wypełnień dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jeżeli poszukujesz inspiracji sprawdź nasze realizacje lub zadzwoń do nas, nasi specjaliści z łatwością pomogą wybrać wymarzony rodzaj.

Szklane balustrady ze stali nierdzewnej

Oferujemy różnego typu balustrady szklane – przede wszystkim do mieszkań, domów, biur ale zajmujemy się również kompleksowo budynkami użyteczności publicznej takimi jak szkoły urzędy czy hale sportowe. Balustrady robimy zewnętrzne i wewnętrzne a do każdego zamówienia robimy projekty i wizualizacje oraz posiadamy opcje montażu balustrad balkonowych, schodowych, a także wiele innych, zgodnie z zamysłem klienta. Dzięki nam balustrady mogą stać się prawdziwą ozdobą budynków i pomieszczeń. Pomiary i projekt wykonujemy na miejscu – sam zdecydujesz, jaka balustrada najbardziej do Ciebie pasuje.  Jeśli nie masz pomysłu na oryginalną balustradę, możesz skorzystać z gotowych projektów lub naszych inspiracji. Podpowiadamy także, jaki dopasować projekt balustrady do całości pomieszczenia, aby wraz z nim tworzyło spójną całość. Stawiamy na fantazyjne, nietuzinkowe rozwiązania, dzięki czemu miejsce nabierze wyjątkowego charakteru.

Są łatwe w czyszczeniu i konserwacji oraz antykorozyjne – nie poddają się niekorzystnemu upływowi czasu oraz działaniu warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, zanieczyszczenia powietrza). Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej (ASIS 304), i kwasoodpornej (ASIS 316), polerowanej (łatwa w czyszczeniu) lub matowej (odrobinę mniej praktyczna, bo bardziej narażona na zarysowania).

2 2

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517