Balustrady,bezpieczeństwo i estetyka

BALUSTRADY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OD FIRMY RAPDACH

Barierki

Służą przede wszystkim do ochrony przed upadkiem z wysokości, ale dlaczego nie połączyć funkcjonalności z pięknem? Balustrady ze szkła i stali nierdzewnej są coraz popularniejszymi materiałami w sektorze komercyjnym. Mają szerokie zastosowanie i mogą być montowane na klatkach schodowych, antresolach, korytarzach, schodach i ogrodzeniach basenowych.

Rodzaje balustrad

To co na pierwszy rzut oka ma nam zapewnić bezpieczeństwo, tak naprawdę jest dopełnieniem naszego wnętrza lub balkonu. Dzięki różnym materiałom i rodzajom konstrukcji barierki mogą być indywidualnie zaprojektowane i dodać charakteru do ogólnego wyglądu Twojego domu.

Szklane balustrady - przyciągają wzrok

Balustrada wykonana ze szkła prezentuje się lekko i elegancko. Wpuszcza do pomieszczenia więcej światła, dzięki czemu przestrzeń wokół schodów wydaje się większa. Balustrady całoszklane stają się niemal niewidoczne i mogą być również montowane bez poręczy. Poręcze wykonane z drewna lub stali nierdzewnej stanowią doskonałe uzupełnienie szklanej barierki schodowej.

Drewniane balustrady - naturalne piękno

Nowoczesne, rustykalne, eleganckie czy solidne – drewno promieniuje ciepłem jak żaden inny materiał. Wyznacza naturalne akcenty i tworzy przyjazną atmosferę. Przyjemny dotyk, a także stabilność i trwałość również przemawiają na korzyść balustrady wykonanej z drewna. W połączeniu ze stalą nierdzewną lub szkłem powstają balustrady o niebanalnym wyglądzie.
Balustrady stalowe-stylowa elegancja, Jeśli chcesz czegoś jeszcze bardziej nowoczesnego, możesz zdecydować się na stal nierdzewną. W przeciwieństwie do drewna stal jest zimnym materiałem, który w połączeniu ze szkłem wygląda szczególnie nowocześnie i elegancko, ale indywidualność nie ma granic, bo stal można wygiąć do swoich potrzeb. Wysokiej jakości materiał służył nam lata i może być zaprojektowany w różnych wariantach.

Stu Procentowa Gwarancja Satysfakcji
0%
100% zadowolonych klientów
0%
Ponad 10 tys Realizacji
0%

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517