Balustrady fotowoltaiczne

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego.

Balustrady fotowoltaiczne to wielofunkcyjny produkt, który może przetwarzać energię słoneczną na energię elektryczną. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu ogniw fotowoltaicznych. W celu zapewnienia trwałości i wytrzymałości stosuje się panele całoszklane. Spełniają one wszystkie nowoczesne standardy architektoniczne w zakresie projektowania i konstrukcji.

Podczas procesu projektowania ważne jest, aby wziąć pod uwagę orientację paneli w kierunku bezpośredniego źródła światła słonecznego.

fotowoltaika dla domu nowy sacz 768x510 1
Bez tytulu2

Balustrady Solarne to elegancki dodatek do elewacji solarnych, w którym elementy ze szkła solarnego doskonale pasują jako aktywne jednostki generujące energię BIPV. Balustrady balkonowe solarne mogą być stosowane jako pionowy element zabudowy balkonów, parkingów wielopoziomowych lub do wydzielenia terenu.
Balustrady Solarne mogą być zaprojektowane w wyjątkowy sposób: w niestandardowym rozmiarze, kształcie mając na uwadze wymagane opcje zasilania. Oprócz szerokich możliwości dostosowywania, moduły można przechylać, aby uzyskać jeszcze lepszą wydajność energetyczną. Tak długo, jak balustrada ma dostęp do światła słonecznego, energia słoneczna będzie generowana i dostarczana z powrotem do konstrukcji. Nasze balustrady fotowoltaiczne stworzone zostały z wysokowydajnych ogniw słonecznych, które zostały umieszczone między warstwami szkła ESG/VSG.

Zmień swój dom w elektrownie!

Balustrady fotowoltaiczne firmy RAPDACH generują energię, która przyczynia się do zmiany świata. To przyszłość dla ziemi bez emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Dzięki wykorzystaniu energii słonecznej mamy praktycznie nieskończone, odnawialne źródło energii, co przekłada się na niższe rachunki. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak wybrać balustrady fotowoltaiczne !

Moduly NoFrost

Rapdach Sp. Z O.O
Ptaszkowa 957
33-333 Ptaszkowa
Tel: +48 888 444 517